STRONA GŁÓWNA SOSW NASZ KURIER DOKUMENTY KONTAKT HISTORIA DOJAZD
Facebook

Ogłoszenia

Koło Ogrodnika

Góra Grosza

Przekaż nam swój 1%!

Ostatnie wydarzenia

Walkathon

Rowy 2018

Ja też mogę

1000 drzew na minutę

Konkurs rozstrzygnięty

Wiosna na zamku

Zbuduj swojego robota

Kawiarenka

Prognoza metamorfoza

Kręgle w Lucky Star

Kulturalnie i ekologicznie

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
REKRUTACJA
Ogólne zasady rekrutacji


1. Do internatu przyjmowani są uczniowie SOSW w Toruniu na pisemną prośbę rodziców, opiekunów prawnych, bądź prośbę własną (w przypadku uczniów pełnoletnich).

2. Uczniowie ubiegający się o przyjęcie do internatu zobowiązani są do wypełnienia kwestionariusza przyjęcia do placówki. oraz dostarczenia aktualnej dokumentacji medycznej.

3. W pierwszej kolejności do internatu przyjmowani są wychowankowie, którzy z powodu upośledzenia umysłowego nie mogą uczęszczać do szkoły w miejscu zamieszkania, a odległość ich miejsca zamieszkania do internatu wynosi ponad 100km.

4. Kolejno do internatu przyjmowani są wychowankowie, których upośledzenie umysłowe uniemożliwia samodzielne dojazdy do szkoły z miejsca zamieszkania.

5. Do internatu przyjmowane są dzieci, które z powodu wieku (do 14 lat) podczas dojazdu do szkoły wymagają opieki osoby dorosłej.

6. Wychowankami internatu mogą być również dzieci i młodzież, których miejsce zamieszkania od Ośrodka znajduje się w odległości mniejszej niż 100 km, ale ich pobyt w internacie jest gwarancją systematycznego uczęszczania do szkoły.

7. W przypadku dysponowania wolnymi miejscami dopuszcza się możliwość przyjęcia do internatu dzieci i młodzież zamieszkującą w Toruniu, jeżeli ich sytuacja rodzinna jest wyjątkowo trudna, a pobyt w internacie umożliwi im właściwy rozwój intelektualny i społeczny.

8. Rekrutację wychowanków do internatu prowadzą i nadzorują wicedyrektorzy poszczególnych szkół.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl